menuordersearch
pegahland.com

ضمانت بازگشت و مرجوع کردن کالا ,

جستجو
7 روز ضمانت بازگشت

فروشگاه اینترنتی پگاه لند فروشگاه اینترنتی پگاه لند


مجموعه پگاه لند اطلاعات موثر در تصميم گيري مصرف کنندگان جهت خريد و يا قبول شرايط را  در اختيار مصرف کنندگان قرار میدهد.

اطلاعات محصولات آرايشي بهداشتي در پگاه لند، جنبه مشاوره ندارد و صرفاً براي اطلاع‌رساني است. همچنین پگاه لند مسئوليتي در قبال درستي اطلاعات فراهم شده روي بسته‌بندي کالا ندارد و مسئوليت آن صرفا با شرکت توليدکننده کالاست.

توصیه می شود خریداران مواد آرايشي و بهداشتي قبل از استفاده و اقدام به خرید نسبت به سازگاری این محصولات با شرایط فیزیکی خود و طریقه مصرف محصول مورد نظر بررسی های لازم را به عمل آورند. درصورت عدم آگاهي، و استفاده نادرست مشتری از محصولات آرايشي و بهداشتي و يا ايجاد خسارت نسبت به خود يا محصول، مجموعه پگاه لند در اين موارد هيچگونه تعهدي نخواهد داشت  و تمامي مسئوليت آن بر عهده مشتری  است.

نظراتي که کاربران در مورد مصرف محصول در وب سایت پگاه لند قرار میدهند، تجربه يا اطلاعات شخصي این افراد است و براي مجموعه پگاه لند مسئوليتي ايجاد نمي‌کند.

 پگاه لند حداقل هفت روز کاری و حداکثر 10 روز ، وقت براي انصراف (حق انصراف) از خرید بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. تنها هزينه تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود این قانون شامل موارد زیر میشود:

1- چنانچه کالای تحویل گرفته شده توسط مصرف کننده با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد. در این صورت خریدار موظف است این مورد را طی حداکر 24 ساعت به مجموعه پگاه لند اطلاع دهد:

- اگر مغايرت، مواردی مثل رنگ يا مشخصات درج شده روي بدنه میباشد و  بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، بايد کالا در شرايط اوليه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

-چنانچه امکان تشخيص مغايرت بدون باز کردن بسته بندي و پلمپ وجود دارد، رسيدگي به درخواست مشتري در صورتی امکان پذیر  است که کالا از حالت اورجينال يا بسته‌بندي اصلي و اوليه و پلمپ خود خارج نشده باشد.

2-کالا  نقص فنی یا مشکل فیزیکی داشته باشد. در صورت که کارشناسان خدمات پس از فروش مجموعه پگاه لند نقص را تایید کنند هزینه ارسال به عهده این وب سایت می باشد.

3- کالا در هنگام حمل مشکل پیدا کرده باشد. مجموعه پگاه لند نهایت دقت و تلاش خود را می کند که سفارش مشتریان سالم و بدون آسیب دیدگی به دستشان برسد. چنانچه آسیب دیدگی کالا مربوط به شرکت حمل و نقل باشد مسؤلیت آن بر عهده شرکت حمل کننده است.

4-اگر مشتری از خرید خود منصرف شود. کالاهای مصرفی و آرایشی و بهداشتی که رابطه مستقیم با سلامتی افراد دارند به دلیل رعایت قوانین بهداشتی شامل تعویض سلیقه ای نمیشوند.

در تمامی موارد فوق باید مورد تا حداکثر 24 ساعت از زمان تحویل کالا به مشتری به مجموعه پگاه لند اطلاع داده شود.

استفاده از امکان بازگشت کالا تنها در موارد زیر امکان‌پذير است:

  کالا در کارتن يا جعبه اصلي خود بازگردانده شود و از مخدوش شدن، پارگي کارتن و هرگونه اطلاعات نويسي برروي آن جلوگيري به عمل آيد.

به هيچ عنوان به جعبه محصول، هولوگرام , پلمپ محصول صدمه ای وارد نشود.

مشتری میتواند تا قبل از ارسال محصول حداکثر تا 2 ساعت بعد از ثبت سفارش اقدام به  لغو سفارش خود نماید.

نحوه ارسال کالای مرجوعی:

قبل از هرگونه اقدامی با خدمات پس از فروش مجموعه پگاه لند با شماره 33252290-021 تماس بگیرید.

برای ساکنان تهران مرجوع شدن کالا توسط پیک هماهنگ خواهد شد.

برای شهرهای دیگر غیر از تهران بازگشت کالا توسط پست پیشتاز انجام می گیرد. اگر نحوه ارسال غیر از پست پیشتاز باشید هزینه پست به حساب خریدار واریز نخواهد شد. لطفا دقت داشته باشید که از نوشتن هرگونه اطلاعات برروی جعبه اصلی خودداری نمایید. فاکتور همراه کالا ارسال شود . رسید پستی و مشکل کالا را به صورت مکتوب به فاکتور ضمیمه کنید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر