menuordersearch
pegahland.com

قوانین ,

جستجو
(0)
(0)
قوانین

     فروشگاه اینترنتی پگاه لند


 

کاربر عزیز با تشکر از حسن انتخاب و اعتماد شما به مجموعه پگاه لند، لطفا برای آشنایی بیشتر با قوانین فروشگاه موارد زیر را مطالعه فرمایید.

تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ورود کاربر و ثبت سفارش به منزله پذیرفتن قوانین وب سایت پگاه لند می باشد. در صورت تغییر در قوانین فروشگاه در همین صفحه به روز رسانی خواهند شد.

حفظ حریم شخصی
فروشگاه پگاه لند به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند و می کوشد در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه امن‏‌تر شدن استفاده کاربران از سايت را، توسعه دهد و متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي کاربران دفاع کند.

قوانین مربوط به ارسال نظر کاربران در سایت:

چنانچه اين قوانين در نظرات کاربري رعايت نشود، نظر وي تاييد نخواهد شد و در نتيجه در سايت به نمايش در نخواهد آمد. و در صورت لزوم کاربری وی مسدود می گردد.

1- کاربران موظف به استفاده از ادبيات محترمانه و عدم توهين به ديگران هستند، هرگونه توهين به فرد يا افراد یا سازمانی باعث عدم تاييد نظر کاربر ومسدود شدن کاربری فرد مورد نظر مي‌شود.

2- تا حد ممکن مطالب ضروري و مفيد را در نظراتشان مطرح کنند.

3-ثبت اطلاعات ارتباطي شخصي، از جمله شماره تلفن يا آدرس ايميل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اينگونه اطلاعات ارتباطي در نظرات خود خودداري نماييد.

4-نظر کاربران  بلکه به طور واقع بينانه معايب و مزاياي هر محصول را در کنار هم بررسي کند.
5-از پرسيدن سوال يا درخواست راهنمايي در اين بخش جدا خودداري نماييد. براي سوالات خود از ديگر بخش‌هاي در نظر گرفته شده در سايت استفاده نماييد.
6-نظرات کاربران به زبان فارسی باشد.

قیمت گذاری

پگاه لند در سیاست های قیمت گذاری خود، نهایت احترام به مشتری را در نظر می گیرد. در مواردی استثنایی که در شرایط  نوسانات قیمت  بازار قیمت اعلام شده در وب سایت با قیمت موجود در بازار اختلاف پیدا میکند اگر سفارشي قابل تحويل نباشد، فروشگاه پگاه لند موظف است اين مورد را به خریدار سریع اطلاع دهد و سفارش را لغو نمايد. قيمت کليه محصولات با هزينه‏‌هاي بسته بندي، ارسال و بيمه حمل کالا بسته به شرايط سفارش که در فرم سبد خريد اطلاع‌ ‏رساني مي‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.


ثبت سفارش

  مشتريان فروشگاه پگاه لند  در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاري دارند. روز کاري به معني روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و کليه سفارش‏‌هاي ثبت شده در طول روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند.
فروشگاه پگاه لند در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را مي‏‌نمايد. با وجود اين، در صورتي که موجودي محصولي درفروشگاه به پايان برسد، حتي پس از اقدام مشتري به سفارش‌‏گذاري، حق کنسل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براي فروشگاه پگاه لند محفوظ است و وجه پرداختی به وی برگردانده می شود و  يا مشتري ميتواند به جاي کالاي به اتمام رسيده،  محصول ديگري را جايگزين کند.
کاربران بايد هنگام سفارش کالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل تکميل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
فروشگاه پگاه لند مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش‌‏گيري جديد، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گيري، پردازش و ارسال مي‌‏شود.

ضمانت بازگشت کالا

سلامت محصول و مطابقت آن باسفارش داده شده حق مشتری است لذا در صورت وجود هر گونه مشکل در کالا مشتري مي تواند کالا را مرجوع کرده و کالای دیگری برای وی فرستاده شود مشروط بر اینکه شامل قوانین بازگشت کالامندرج در سایت بشود. در صورتي که موجودي کالاي آسيب ديده در فروشگاه پگاه لند به اتمام رسیده باشد، و امکان تعويض کالاي آسيب ديده با کالاي جايگزين وجودنداشته باشد،  مبلغ کالا  به حساب خريدار بازگردانده می شود و نوسانات قيمت بازار باعث کاهش و يا افزايش اين مبلغ نميشود.